WYNIKI KONKURSU: LOGO I NAZWA KLAS

10 kwietnia 2014 r. na spotkaniu nauczycieli języka francuskiego we Wrocławiu, którego gościem specjalnym był Pan Franck Pezza z Delegatury (Ambasady) Wallonie-Bruxelles w Warszawie, nastapiło wyłonienie zwycięskiego logo  i nazwy projektu dotyczącego klas z językiem francuskim na Dolnym Śląsku.

W kategorii NAZWA - UCZNIOWIE:
I miejsce zajęła Marta Mucha z II Prywatnego Gimnazjum w Bolesławcu,
II miejsce ex aequo Joanna Tyc z Gimnazjum nr 1 w Lubinie oraz Daria Kędzia z Gimnazjum nr 29 we Wrocławiu,

III miejsce - Agata Klich z Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Wałbrzychu.

W kategorii LOGO- UCZNIOWIE:
I miejsce zajęła Agata Klich z Gimnazjum im. Hugona Kołłątaja w Wałbrzychu,
II miejsce - Kamila Raniszewska z Gimnazjum nr 1 w Lubinie,

III miejsce Beata Szczepańska również z Gimnazjum nr 1 w Lubinie.

Dodatkowo w tej kategorii Jury postanowiło przyznać dwa wyróżnienia:

dla Aleksandry Maliszewskiej z Gimnazjum nr 1 w Lubinie oraz Katarzyny Wodniak również z Gimnazjum nr 1 w Lubinie.

W kategorii NAZWA - NAUCZYCIELE:
I miejsce ex aequo zajęli Pani Bożena Kulczycka z Legnicy oraz Pani Kinga Pawłow z Gimnazjum nr 14 w Wrocławiu.
II miejsce  Pan Daniel Kalarus z LO z oddziałami dwujęzycznymi im. B. Chrobrego w Kłodzku.

Serdecznie gratulujemy!!!

organizatorzy konkursu: Gimnazjum nr 1 w Lubinie oraz Liceum Salezjańskie we Wrocławiu przy wsparciu  Europejskiego Stowarzyszenia Języków i Kultur

sponsorzy konkursu:   Delegatura Wallonie-Bruxelles w Warszawie, Institut Français/ Ambasada Francji w Warszawie

2014-04-14 11:55:28