NEWS: ZINTEGROWANI PIERWSZACY

Uczniowie klasy 1 wzięli udział w obozie integracyjnym, który trwał od 25 do 29 sierpnia w ośrodku „Sorrento” w Marianówce. Dzięki niemu młodzież mogła poznać nowych kolegów jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego.  Uczestnicy mieli zajęcia z panią Marianną Soroką, psychologiem szkolnym. Dużo czasu spędzili też ze swoją wychowawczynią, Elżbietą Osarczuk. Pani profesor omówiła dokładnie statut, a także dała uczniom kilka cennych wskazówek jak dobrze rozpocząć naukę w liceum. Na wyjeździe byli też ks. Jerzy Babiak i ks. Krzysztof Rzepecki. Pierwszoklasiści poznali osobę świętego Jana Bosko, poprzez obejrzenie filmu o jego życiu. Nauczyli się również hymnu szkoły. Codziennie wieczorem tańczyli belgijkę. W międzyczasie odbyły się dwie wycieczki. We wtorek na Górze Iglicznej w Sanktuarium Marii Śnieżnej wszyscy wzięli udział we Mszy Świętej. W czwartek młodzież zwiedzała Międzygórze, a w nim Ogród Bajek. Wyjazd zakończył się uroczystym ogniskiem.
                                                                                          Magdalena Dzwonkowska, kl. I

2014-09-01 15:25:25