SUKCES: FINAŁ DLA

Z radością informujemy, że film  Koła Filmowego TVSLOWROC "IF THEY DO NOT"   biorący udział w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Komisję Europejską  "Strzał w dzieciątkę" znalazł się w grupie 10 finalistów. Na konkurs  wpłynęło 247 prac. 85 prac nadesłali uczniowie szkół ponadgimnazjalnych a 162 prace przysłali gimnazjaliści. 11 prac zostało odrzuconych ze względów formalnych. Spośród nadesłanych na konkurs prac jury wyłoniło w sumie 21 najlepszych prac: 11 prac w kategorii szkoły gimnazjalne i 10 prac w kategorii szkoły ponadgimnazjalne. Gratulujemy całej naszej ekipie filmowej na czele z ich opiekunem panem Kamilem Łohunko. Życzymy dalszych sukcesów!

dotychczasowe wyróżnienia TVSLOWROC:

* V Przegląd Filmów Uczniowskich "Młodzi Filmowcy" w Ziębicach  I miejsce dla reportażu  pt. "Za rękę"
* XXIX Międzynarodowy Katolicki Festiwal Filmów i Multimediów Niepokalanów 2014
  wyróżnienie III miejscem w kategorii filmów amatorskich dla reportażu  pt. "Za rękę"
Ogólnopolski Konkurs Komisji Europejskiej w Polsce "Strzał w dziesiątkę"
   finał  dla filmu "IF THEY DO NOT"

2014-11-19 22:10:11