SPORT: III SZKOLNE ZAWODY PŁYWACKIE - 15VI

prof. Anna Goliat

zaprasza chętnych uczniów (nie tylko tych, którzy uczęszczali na basen w ramach w-f) oraz profesorów do wzięcia udziału w III Szkolnych Zawodach Pływackich o Puchar Księdza Dyrektora. Zawody odbędą się w poniedziałek 15 czerwca o godz. 18.00 na basenie w SP nr 18 przy ul. Poznańskiej. Mailowe zgłoszenia proszę przesyłać na adres: aniagoliat@gmail.com

przypominamy:

W II Szkolnych Zawodach Pływackich najlepszy wynik w kategorii dziewczyn osiągnęła absolwentka Katarzyna Dudek z czasem 26,11 sek. w stylu klasycznym, a w kraulu 24,15 sek., natomiast drugie miejsce zajęła uczennica Martyna Zioło, która okazała się równocześnie najlepsza wśród obecnych uczniów z czasem 30,91 sek. w stylu klasycznym, a w kraulu z wynikiem 25,32 sek. Najlepszy w kategorii chłopców był Jacek Szaniec z wynikiem 24,94 w stylu klasycznym, a w kraulu 16,73 sek. Puchary pozostają w rękach zeszłorocznych zwycięzców, u Martyny Zioło oraz Jacka Szańca.

2015-05-11 10:12:39