WYCIECZKA: KLASY 1 i 2 W JURZE 13-15V

11.15 – zwiedzanie zamku w Pszczynie
14.00 – nawiedzenie i zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej Kalwaryjskiej,
             droga krzyżowa dróżkami Kalwarii
18.00 – zakwaterowania i obiadokolacja w pensjonacie Zajazd Jurajski w Kroczycach
20.00 – 21.30 – zajęcia integracyjne
22.00 – cisza nocna

CZWARTEK – 14 maja 2015 r.
7.00 – Msza
7.30 – śniadanie
9.00 – wędrówka pieszą trasą Ojcowskiego Parku Narodowego (zwiedzanie Jaskini Łokietka)
15.00 – zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej
18.00 – obiadokolacja (ognisko)
22.00 – cisza nocna

PIĄTEK – 15 maja 2015 r.

8.00 – Msza
8.30 – śniadanie
9.00 – wykwaterowania z pensjonatu
10.00 – zwiedzanie Zamku Ogrodzieniec
13.00 – spacer po Pustyni Błędowskiej
15.00 – powrót do Wrocławia

miejsce zakwaterownia: pensjonat Zajazd Jurajski w Kroczycach

Ramowy regulamin wycieczki i obowiązki jej uczestników
1.Uczniowie dostarczają kierownikowi wycieczki pisemną zgodę od rodziców na udział w wycieczce.
2.W czasie wycieczki obowiązują uczniów postanowienia statutu szkoły i przepisy bezpieczeństwa.
3.Uczniowie mają obowiązek stosować się do poleceń, zakazów i nakazów wydawanych przez opiekunów, przewodników lub instruktorów jazdy na nartach (snowboardzie).
4.Obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów, picia alkoholu, zażywania narkotyków, a także posiadania w/w substancji.
5.Niedopuszczalne jest samowolne oddalanie się od grupy.
6.Należy przestrzegać przepisów ruchu drogowego i zachowywać ostrożność na ulicach i w innych miejscach, w których może grozić jakiekolwiek niebezpieczeństwo. W czasie postoju autokaru na parkingu należy ściśle przestrzegać zaleceń kierownika wycieczki.
7.Uczestników wycieczki obowiązuje odpowiedni strój uzależniony od charakteru wycieczki.
8.Uczestników wycieczki obowiązuje punktualność .
9.W przypadku wyjazdów na basen oraz podczas zwiedzania muzeów, parków krajobrazowych itp. uczestnicy wycieczki zobowiązani są do przestrzegania regulaminów tych obiektów.
10.W miejscu zakwaterowania należy przestrzegać regulaminu placówki, przestrzegać godzin ciszy nocnej, dbać o czystość, ład i porządek w miejscach, w których się przebywa.
11.W przypadku złego samopoczucia uczeń zgłasza się do kierownika wycieczki lub opiekuna .
12.W przypadku nieprzestrzegania regulaminu będą wyciągane konsekwencje zgodnie ze statutem szkoły oraz w uzasadnionych przypadkach odebranie z wycieczki ucznia przez rodziców bez zwrotu kosztów wycieczki.

Wobec uczestników, którzy nie przestrzegają regulaminu i zasad przepisów bezpieczeństwa, będą wyciągnięte konsekwencje zgodnie z kryteriami ocen zachowania zawartych
w wewnątrzszkolnym systemie oceniania.
W przypadku rażącego naruszenia przez ucznia regulaminu wycieczki zawiadamia się jego rodziców (prawnych opiekunów) oraz dyrektora szkoły. Rodzice (prawni opiekunowie) zobowiązani są do natychmiastowego odebrania dziecka z wycieczki.

2015-05-11 12:32:31