ARISS W SALEZIE: PYTANIE DO ASTRONAUTY-20X

We wtorek, podczas wykładu o mikrograwitacji, ogłoszony został konkurs na pytania do astronauty. Wszystkich uczniów zaangażowanych w projekt prosimy o przesłanie swojej propozycji pytań (jednego lub kilku). Uczniowie, którzy nie zgłosili się do grupy ARISS również mogą wziąć udział w konkursie. Pytania, które chcielibyście zadać astronaucie podczas połączenia, proszę napisać w dwóch wersjach językowych: polskim i angielskim.Można również przesyłać propzycje doświadczenia, które miałby wykonać astronauta na żywo (w stanieNmikrograwitacji) w przypadku gdyby udałoby się uzyskanie połączenia video. Pytania należy przesyłać do 20.10.2016 r. w formie e-mailowej do prof. Anny Bukiewicz-Szul (bukann@gmail.com). Spośród propozycji wybierzemy 20 najlepszych pytań oraz 3 propozycje doświadczeń. Zwycięzcy pojadą w tym roku szkonym na wycieczkę pod Tarnów, gdzie budowana jest stacja księżycowo-marsjańska - habitat M.A.R.S.

2016-10-16 19:47:38