AKTUALNOŚCI - Archiwum listopad 2011

BIAŁA SZKOŁA 2012: 9-13 stycznia

PLANOWANY POWRÓT DO WROCŁAWIA W DNIU 13 STYCZNIA GODZ. 19.00  PRZY SZKOLE (wyjazd z Zieleńca godz. 17.00)
 
PODRÓŻ:  AUTOBUS Z OZNACZENIEM "A" kl. I a i I b / AUTOBUS Z OZNACZENIEM "B" kl. II a i II b; autobusy będą podstawione od godz. 6.00 dlatego przychodząc do szkoły odrazu pokujemy sprzęt narciarski i bagaż do autobusów/ o godz. 6.30 odbedzie się krótki apel i sprawdzenie obecności przez wychowawców a potem wyjazd
NOCLEG: STRASZY DWÓR (kl. I a i I b) / ABSOLWENT (kl.II a i 4 os. z kl. II b), HELENKA /Zieleniec 28, przy dużym parkingu (kl.IIb)
KARNET-WYCIĄGI: 40 zł - 4 h - 1 dzień / Winterpol
WYPOŻYCZALNIA:  wypożyczalnia sprzętu sportowego w Ośrodku Straszny Dwór: 25 zł za dzień (narty,buty,kijki,kask/snowboard)
CO ZABIERAMY: książki, zeszyty, sprzęt narciarski, OBOWIĄZKOWO KASK, sprzęt do zajęć na sali gimnastycznej(odpowiednie buty); sprzęt na basen (klapki)
 
Uczniowie kl. 2 "b" z grupy mat-fiz codziennie od poniedziałku do piątku
w godzinach od 17.00 do 18.30
będą mieli dodatkowe zajęcia z fizyki rozszerzonej.


klasy III w tych dniach pozostają w szkole i pracują według
 
 


BIAŁA SZKOŁA 2010 / FILM


2011-11-29 23:49:21

KULTURA:ICH CZWORO W TEATRZE TV-28 listopada

Profesor J. Dobiech i prof. J.Kaczorowski polecają:
Zapraszamy do Teatru TV 28 listopada 2011r. na godz.20.30
na sztukę G. Zapolskiej pt. „Ich czworo”



• Jeden z utworów G. Zapolskiej pt. „Moralność pani Dulskiej’ uczniowie poznają obowiązkowo na lekcjach języka polskiego.

• Zachęcamy do obejrzenia innej sztuki tej autorki, poruszającej m.in. temat mieszczańskiej obyczajowości. Wśród wykonawców m.in. wyk. Wojciech Pszoniak, Anna Seniuk, Anna Dymna, Jerzy Stuhr.

• Przypominamy, że od 2012 roku jeden z tematów pisemnej części egzaminu maturalnego na poziom podstawowy dotyczyć będzie utworu spoza lektur szkolnych!



2011-11-27 22:54:20

KULTURA: WROCŁAWSKI FESTIWAL KRYMINAŁU

Prof. Joanna Dobiech poleca

Coś dla miłośników kryminałów…
 

  portret Sherlocka Holmesa

Trwa we Wrocławiu Międzynarodowy Festiwalu Kryminału Wrocław 2011
W ramach festiwalu odbywają się :

•    warsztaty,
•    wykłady,
•    spotkania z pisarzami, w tym z Marcinem Świetlickim,
•    spotkania, podczas których sceny z seriali komentują funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.
     W trakcie imprezy zostanie rozstrzygnięty konkurs Wielkiego Kalibru na najlepszą polską powieść kryminalną - nominowano do niej siedem książek, autorstwa m,in.: Ryszarda Ćwirleja, Pawła Goźlińskiego, Gai Grzegorzewskiej i Marcina Wrońskiego.

Festiwal potrwa do niedzieli 27 listopada
 
 Z informacji prasowych o festiwalu:
„Kryminalne powieści dobrze się czyta, dobrze się też o nich rozmawia. I to właśnie rozmowy i dyskusje będą tu jak zwykle najważniejsze. Na festiwal co roku zjeżdżają ci, co piszą, ci, co recenzują i ci, co po prostu czytają. A nawet ci, którzy są bohaterami. Nie zabraknie gości z zagranicy. Honorowym będzie Maj Sjówall, szwedzka pisarka, która razem ze swoim partnerem Perem Wahlóo stworzyła cykl powieści z detektywem Martinem Beckiem, uważanym za fundament współczesnego skandynawskiego kryminału społecznego. Podczas wykładów, paneli i dyskusji będzie można posłuchać o kryminałach współczesnych i o historii gatunku. Będzie o kryminale miejskim, kryminale blondynek, nurcie „true crime" dla znudzonych fikcją, ale także o przełamywaniu tabu w powieściach Agathy Christie i o twórczości Joe Aleksa, czyli Macieja Słomczyńskiego, o której opowiadać tym razem będzie jego syn (…) a Robert Makłowicz, niezbyt do tej pory z kryminałem kojarzony, zajmie się gotowaniem w sycylijskiej kuchni Salvo Montalbano, bohatera powieści Andrei Camillereg”


2011-11-23 22:41:18

LIGA NAUKI: INNA MONGOLIA - 28 listopada


2011-11-22 09:07:30

ZAPISY: WARSZTATY ASTRONOMICZNE - 26 listopada

Prof.Janusz Osarczuk zaprasza


uczniów wszystkich klas na zajęcia "Poznaj swoją gwiazdę, czyli słoneczne warsztaty rachunkowe".  Proste obliczenia doprowadzą nas m. in. do:
* rozwiązania zagadki pociemnienia brzegowego, czyli uświadomienia jak głęboko potrafimy spojrzeć wgłąb Słońca,
* określenia aktywności słonecznej na podstawie liczby plam fotosferycznych, czyli wyznaczenia liczby Wolfa,
* pokazania potęgi reakcji termojądrowych, czyli określenia tempa utraty masy przez Słońce,
* zrozumienia, jak dużo energii słonecznej dociera do Ziemi, czyli wyznaczenia stałej słonecznej,
* poznania własności wiatru słonecznego, czyli określenia kiedy na Ziemi występują burze słoneczne.
Zajęcia rozpoczną się w sobotę  26 listopada 2011r., o godz. 10:00, w sali nr 1 w naszej szkole.

zapisy: osarczuk@poczta.onet.pl


2011-11-21 15:57:09

ADWENTOWY DZIEŃ SKUPIENIA - 21 grudnia


2011-11-21 15:46:58

NEWS: POGRZEB OFIAR TERRORU STALINOWSKIEGO

„Niech każdy z was zaadoptuje jedną z ofiar i modląc się pamięta o nieludzko zabitych”. Tymi słowami ks. prałat Mirosław Drzewiecki zwrócił się do młodzieży Liceum Salezjańskiego we Wrocławiu, która na zaproszenie wrocławskiego oddziału IPN w czwartek 17 listopada wzięła udział w pogrzebie szczątków ofiar terroru stalinowskiego.

Miejscem pogrzebu był Cmentarz Osobowicki we Wrocławiu. Spoczywa na nim blisko 840 osób, które w latach 1945-1956 w bestialski sposób zostały zamordowane i bezimiennie pochowane przez działaczy ówczesnej władzy socjalistycznej. Wśród nich znajdują się między innymi członkowie WiN¸ oficerowie Wojska Polskiego i żołnierze Armii Andersa, uczestnicy Powstań Śląskich i Powstania Warszawskiego, żołnierze z Brygady Świętokrzyskiej NSZ, uczestnicy wojny polsko-bolszewickiej z 1920 roku oraz zaledwie kilkunastoletni działacze podziemnego ruchu oporu. Rozpoczęte w październiku tego roku prace ekshumacyjne oraz prace kryminalistyczno-medyczne pozwalają na identyfikację niektórych szczątków dając jednocześnie możliwość godnego pochówku pomordowanych.

Trwająca przeszło godzinę uroczystość przebiegała w duchu modlitwy i skupienia. Rozpoczęto od odśpiewania hymnu państwowego. W otoczeniu pocztów sztandarowych młodzież pod przewodnictwem kapłanów uczestniczyła w liturgii pogrzebowej i wsłuchiwała w słowa przemówień. Słowa byłego kapelana Solidarności ks. prałata Mirosława Drzewieckiego, słowa przedstawicieli IPN przybliżających dramat zaistniałej sytuacji, jak i w słowa syna jednego z zamordowanych i ekshumowanych żołnierzy, które wprawiały młodych w zdumienie. „Nie mogłam się powstrzymać. Łzy same płynęły mi z oczu” - mówi jedna z uczestniczek. Na zakończenie złożono kwiaty oraz zapalono znicze.

Przeżywana uroczystość stała się ponadto niezmiernie wartościową lekcją historii i patriotyzmu. Po zakończeniu ceremonii uczniowie pod przewodnictwem pracownika IPN udali się na miejsce ekshumacji. Prowadzone nad szczątkami ludzkimi prace, ukazanie czaszki z otworem postrzałowym, wykład, a także możliwość zadania pytań dały młodym nad wyraz wartościową wiedzę. Zarówno to spotkanie jak i cała uroczystość pogrzebowa, nie pozwalają wątpić, że pamięć młodych o ofiarach terroru komunistycznego nie zaginie, że patriotyzm będzie trwał.
xjb
 

2011-11-21 12:13:59

NEWS: WALKA O KLIMAT - WARSZTATY


W ramach programu Szkoła z Klimatem odbyły się w Prywatnym Salezjańskim Liceum Ogólnokształcącym we Wrocławiu warsztaty poprowadzone przez Fundację EkoRozwoju. W zajęciach wykorzystano nową metodę edukacyjną: grę symulacyjną. Podczas lekcji uczniowie podzieleni na grupy wcielili się w rolę przedstawicieli państw i kontynentów, którzy walczyli o zredukowanie emisji dwutlenku węgla.
Celem gry było poznanie przyczyn trudności w ograniczaniu emisji CO2, zrozumienie roli współpracy i zaufania w rozwiązywaniu problemu ograniczania emisji CO2, doświadczenie negatywnych skutków braku zdecydowanych działań na rzecz redukcji emisji CO2. Symulacja „Negocjacje o klimat” w praktyce pokazuje problem współodpowiedzialności za dobro wspólne: przerzucanie odpowiedzialności na innych i niechęć niektórych państw do podejmowania działań na rzecz ograniczenia emisji CO2. W omówieniu warto pokazać, że ten mechanizm działa nie tylko na poziomie rządów poszczególnych krajów, ale też indywidualnym.
            W trakcie prowadzenia gry panowała atmosfera pozytywnej motywacji i napięcia. Możliwość powtórzenia danego fragmentu gry, spowodowała chęć uczniów do zdobywania nowych wiadomości oraz naprawienia błędów w poprzednich rundach gry. Jest to metoda nauki, która jest stosunkowo łatwa i lekka a jednocześnie bardzo efektywna. 
            Gry symulacyjne są pewnym naśladowaniem, odwzorowywaniem rzeczywistości, polegającym na odgrywaniu pewnych ról według zasad rządzących nimi w prawdziwym świecie. Można stwierdzić, iż gry symulacyjne stanowią zabawę "na niby", która ma służyć ćwiczeniu najbardziej efektywnych reakcji. Ten rodzaj gier zawiera w sobie cechy zarówno symulacji społecznych jak i gier edukacyjnych.
            Gry dydaktyczne wykorzystywane w procesie kształcenia spotykają się z coraz większym zainteresowaniem i uznaniem w szkołach. Do ich niewątpliwych zalet należy zaliczyć: podnoszenie efektywności procesu kształcenia, wpływanie na kształtowanie odpowiednich postaw, umożliwienie wykorzystania w praktyce zdobytych wiadomości oraz umiejętności. Są one dla uczniów niezwykle atrakcyjną formą nauczania, przez co dostarczają im przyjemnych doświadczeń i budzą w nich pozytywną motywację do nauki oraz niezwykle aktywizują uczniów do wspólnej i samodzielnej pracy.
Magdalena Szewczyk
profesor Liceum Salezjańskiego we Wrocławiu

2011-11-21 11:25:51

WIECZÓR POEZJI ŚPIEWANEJ - 2 grudnia

Terminarz przygotowań: 

do 22 listopada - zgłoszenie utworu u prof.M.Ciupryka
24 listopada 16.00-19.00 - pierwsza próba   
chęć recytacji wierszy proszę zgłasząć u prof.J.Dobiech

2011-11-18 16:12:04

WARSZTATY DECUPAUGE - 25 listopada (pt)

Prof. Ewa Jaroszczuk zaprasza

na Bożonarodzeniowe warsztaty z bombki. Będziemy wykonywać bombki techniką decoupage. Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na misje.

kiedy: w piątek 25 listopada
o której: 15:15 
gdzie: sala nr 3

Proszę o przyniesienie nożyczek i suszarek.


WARSZTATY DECOUPAGE 2009 [FOTO]


2011-11-18 07:36:31

EGAZMINY SEMESTRALNE: KLASY I i II 1-2 grudnia

Zgodnie z rozdziałem 31 WSO zarządzam egzaminy semestralne dla klas I i II na dzień
1 i 2 grudnia 2011 r. - zmieniony plan lekcji na czas egzaminów

Egzaminy obejmują następujące przedmioty: język polski, matematyka, język obcy wiodący oraz jeden przedmiot nauczany jako rozszerzony  do wyboru w zależności od profilu klas.

Rozkład egzaminów semestralnych
 
1 grudnia 2011 r. – czwartek
 
 
klasa
I „a”
I „b”
II „a”
II „b”
1.
8.00 – 8.45
język polski
język polski
język polski
język polski
2.
8.50 – 9.35
język polski
język polski
język polski
język polski
 
 
przerwa
przerwa
przerwa
przerwa
4.
10.40 – 11.25
matematyka
matematyka
matematyka
matematyka
5.
11.35 – 12.20
matematyka
matematyka
matematyka
matematyka
 
2 grudnia 2011 r. – piątek
 
 
klasa
I „a”
I „b”
II „a”
II „b”
1.
8.00 – 8.45
język obcy wiodący:
angielski – niemiecki
język obcy wiodący:
angielski – niemiecki
język obcy wiodący:
angielski – niemiecki
język obcy wiodący:
angielski – niemiecki
2.
8.50 – 9.35
język obcy wiodący:
angielski – niemiecki
język obcy wiodący:
angielski – niemiecki
język obcy wiodący:
angielski – niemiecki
język obcy wiodący:
angielski – niemiecki
 
 
przerwa
przerwa
przerwa
przerwa
 
 
 
mat-fiz
biol-chem
 
mat-fiz
biol-chem
4.
10.40 – 11.25
historia / WOS
/ geografia
matematyka / fizyka
/ geografia
biologia / chemia
/ geografia
historia / WOS
/ geografia
matematyka / fizyka
/ geografia
biologia / chemia
/ geografia
5.
11.35 – 12.20
historia / WOS
/ geografia
matematyka / fizyka
/ geografia
biologia / chemia
/ geografia
historia / WOS
/ geografia
matematyka / fizyka
/ geografia
biologia / chemia
/ geografia
 

Przypominam, że wyniki egzaminu mają bezpośredni wpływ na ocenę semestralną i końcoworoczną.  

ks. Jerzy Babiak, dyrektor szkoły


2011-11-16 15:22:20

KULUTURA: AMERICAN FILM FESTIVAL

 

AMERICAN FILM FESTIVAL

Wszystkie stany kina
Wrocław 15-20.11.2011r.


To jedyne przedsięwzięcie tego rodzaju w Polsce; obok festiwalu w Deauville we Francji jest także wyjątkowe w skali europejskiej.



Choć w polskich kinach dominują filmy amerykańskie, są to przede wszystkim komercyjne filmy produkowane i dystrybuowane globalnie przez duże filmowe studia. Natomiast wiele dobrych i uniwersalnych, ale mniej komercyjnych filmów, w ogóle do Polski nie trafia.

Z tym nieznanym kinem można się zapoznać podczas odbywającego się we Wrocławiu „american film  festival” .



                         kadr z filmu „Drzewo życia”; reż. Terrence Malick


Zasadnicza część festiwalu  to pokazy w trzech sekcjach:
- Spectrum, na którą złożą się tegoroczne odkrycia selekcjonerów na niezależnych festiwalach,
- American Docs, czyli dokumenty ukazujące oblicze USA w XXI wieku
-  oraz eksperymenty zebrane w cyklu On the Edge.


                         kadr z filmu: Szczęśliwe życie, reż. Lee Isaac Chung

Marcin Pieńkowski, ze Stowarzyszenia "Nowe Horyzonty": Przywieziemy do Wrocławia nasze nowe odkrycia i od lat cenionych reżyserów. Filmy na granicy uznanych form i dopuszczalnych treści, w tym najnowsze projekty bezkompromisowych awangardystów, jak choćby, pokazywane na Berlinale "Sleepless Nights Stories" nowojorskiego prowokatora Jonasa Mekasa.

Poleca i zaprasza prof. Joanna Dobiech.




2011-11-15 23:13:31

MAŁA ZAKRĘTKA = WIELKA KORZYŚĆ

Jak dobrze wiecie nasza szkoła nie jest obojętna na potrzeby innych ludzi. Dlatego z entuzjazmem podeszliśmy do akcji zbierania zakrętek. Każda zebrana zakrętka przybliża lekarzy do zakupu sprzętu medycznego, który ratuje ludzkie życie. Zbieranie idzie nam bardzo dobrze. Niebawem przekażemy 6 dużych worków zakrętek KATEDRZE I KLINICE TRANSPLANTACJI SZPIKU, ONKOLOGII I HEMATOLOGII DZIECIĘCEJ przy ul. Bujwida. Wszystkim zaangażowanym dziękujemy i zachęcamy do dalszego udziału w akcji ! Marta Małolepszy


2011-11-15 22:42:06

POGRZEB OFIAR STALINIZMU - 17 listopada

Instytu Pamięci Narodowej oddział we Wrocławiu zwrócił się do naszej szkoły z prośbą u uczestniczenie w pogrzebie ekshumowanyh na Cmentarzu Osobowickim we Wrocławiu Ofiar Terroru Komunistycznego straconych we Wrocławiu w latach 1945-1956. Dlatego  w uroczystości pogrzebowej udział wezmą: poczet sztandarowy oraz uczniowie klas humanistyczncyh  I a i II a. Pogrzeb, któremu będzie przewodniczył ksiądz prałat Mirosław Drzewiecki,  odbędzie się  w czwartek 17 listopada br. o godz. 11.00 na kwaterze nr 81 Cmentarza Osobowickiego. Wyjazd spod szkoły, specjalnie podstawionym autobusem, o godz. 10.20. Powrót na godz 11.45. W tym dniu uczniowie uczestniczący w pogrzebie przychodzą w strojach galowych.

ks. Jerzy Babiak, dyrektor szkoły


2011-11-15 14:26:29

AUDYCJA: LUDZKA ŻYCZLIWOŚĆ - 21 listopada

CZY JESTEŚMY JESZCZE ZAINTERESOWANI LUDZKĄ ŻYCZLIWOŚCIĄ ?
- w Światowym Dniu Życzliwości i Pozdrowień o zanikającej postawie życzliwości i o jej potrzebie dla ludzkiego życia w poniedziałek 21 listopada od godz. 21.30 w Radio Rodzina na 92 fm będą rozmawiać młodzież Liceum Salezjańskiego oraz ks. Jerzy Babiak. Zapraszamy !
 
Zapraszamy do dzielenia się swoimi refleksjami na portralu facebook.

2011-11-15 13:27:13

WARSZTATY: SZKOŁA Z KLIMATEM - 18 listopada


2011-11-15 09:25:53

UWAGA RODZICE: WYWIADÓWKA - 15 listopada

Rodziców zapraszamy na WYWIADÓWKĘ, która odbędzie się we wtorek 15 listopada.
 
program:
18.00 – spotkanie z dyrektorem i konferencja
             nt. "Siedem grzechów głównych współczesnych rodziców (sala teatralna)
18.30 - spotkanie z wychowawcami
19.00 - konsultacje

                                           ks. Jerzy Babiak -  dyrektor szkoły

2011-11-14 10:21:39

WARSZTATY BIOLOGICZNE - 3 grudnia


2011-11-12 15:55:08

SZKOLNE ŚWIETO NIEPODLEGŁOŚCI - 14 listopada

 

Szkolne obchody uroczystości odbędą się w poniedziałek 14 listopada. 

W tym dniu na apelu porannym oddamy cześć wszystkim, którzy walczyli o wolność Polski. Pomodlimy się za naszą Ojczyznę oraz będziemy świadkami ustąpienie pocztów sztandarowych oraz wręczenia nominacji nowym pocztom.

Na długiej przerwie odbędzie się patriotyczny  turniej klas pt.: "Kochaj swój kraj".

W  tym dniu przychodzimy w strojach galowych. 

ks.Jerzy Babiak, dyrektor szkoły

"Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna". Jan Paweł II 


2011-11-08 20:44:47

PLAN LEKCJI - ZMIANY: 22 - 25 listopada

W czasie Matur Próbnych obowiązkuje zmieniony plan lekcji.

plan lekcji klas 1 i 2 od 22 do 25 XI 2011 r. - próbne matury klas trzecich

Piotr Siciński, wicedyrektor szkoły


2011-11-04 22:20:03

KONKURS: MŁODZIEŻ JAKIEJ NIE ZNACIE - 15 grudnia

prof. Joanna Dobiech zaprasza

Katolicki Uniwersytet Lubelski im. Jana Pawła II po raz siódmy ogłasza konkurs na pracę pisemną z cyklu "Młodzież jakiej nie znacie" dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Tegoroczna tematyka konkursu: "W mojej młodości wypływam na głębię"  nawiązuje do słów bł. Jana Pawła II przytoczonych w liście apostolskim na zakończenie Wielkiego Jubileuszu 2000 Roku (Novo millennio ineunte, 6 I 2001r.). Termin wysyłania prac i złoszeń do 15 grudnia. Indywidualne konsultacje u pror. J.Dobiech.





2011-11-04 09:23:21

KULTURA: FILHARMONIA - 30 listopada

 

W środę 30 listopada odbędzie się szkolne wyjście do Filharmonii na koncert w cyklu edukacyjnych koncertów dla młodzieży. Tym razem koncert nosi tytuł z "Polską Pieśnią i Piosenką przez Wieki" i będzie poświęcony polskim pieśniom, które  odegrały ważną rolę w dziejach narodu polskiego. Przewodnikiem po muzycznej wędrówce będzie zespół Il Canto Minore, którego członkowie są laureatami nagrody Fryderyk 2011 w kategorii Album Roku Muzyka  Dawna i Barokowa

kiedy: 30 listopada 2011 r., środa, 
godz.: 15:00
koszt: 10 pln (do dnia 18 listopada zbierają skarbnicy klasowi i wpłacaja całą kwotę w  sekretariacie)
wyjście ze szkoły:  klasami pod opieką wychowawców po 7 lekcji

2011-11-04 08:56:07

PROJEKT EDUKACYJNY - SZKOŁA Z KLIMATEM

Nasza szkoła podjęła działania w ramach nowego projektu „Szkoła z klimatem”.

Przyczyną tego jest pilna potrzeba podnoszenia świadomości ekologicznej w zakresie przyczyn i efektów zmian klimatu, przeciwdziałania im oraz racjonalnego korzystania z energii.

W ramach projektu przeprowadzone zostaną  warsztaty dla uczniów, opracowane zostaną wysokiej jakości materiały edukacyjne, uczniowie będą mogli wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami, a szkoły będą miały możliwość skorzystania z materiałów i sprzętów.

W najbliższym czasie uczniowie klasy Ib bedą dokonywać pomiaru zużycia energii elektrycznej w całym budynku szkolnym za pomocą mierników udostępnionych przez Fundację Ekorozwoju.

 

prof. Magdalena Szewczyk


2011-11-03 21:28:11

WYNIKI KONKURSU: ZWIERZĘTA ŚWIATA

W szkolnym konkursie Zwierzęta Świata brały udział 24 osoby.


I miejsce - Zosia Bałdysz i Łukasz Goriaczko

II miejsce - Ania Jaszczołt i Kuba Wojciechowicz

III miejsce -  Jan Przysada


GRATULACJE dla wszystkich biorących udział w konkursie

za podejmowanie wyzwań !

 

prof. Magdalena Szewczyk


2011-11-03 21:04:45

LIGA NAUKI: SŁOŃCE - 17 listopada


2011-11-03 08:44:07

AUDYCJA: RECEPTA NA UDANE ŻYCIE - 7 listopada

 
CZY ISTNIEJE RECEPTA NA UDANE ŻYCIE ?
 
w dniach wspomnień śmierci i świętości o sztuce udanego życia w poniedziałek         7 listopada od godz. 21.30 w Radio Rodzina na 92 fm będą rozmawiać młodzież Liceum Salezjańskiego we Wrocławiu oraz ks. Jerzy Babiak. Zapraszamy !
 

Zapraszamy do dzielenia się swoimi refleksjami na portralu facebook.

2011-11-02 12:23:40

Liczba odwiedzin portalu szkoły od września 2006r: 
web stats stat24.com