SZKOLNY PROJEKT GHANA 2012 - DZIENNIK Z WYPRAWY

2011-07-29 18:28:50
BELKI,WIZY I KSIĄŻKI

Tak więc po nieudanej próbie dziewczęta zajęły się pracami porządkowymi( noszenie styropianu, zbieranie deseczek) natomiast chłopcy opracowali nową technikę przenoszenia belek z wykorzystaniem wózka. Wyjątkowo nasze prace kończą się szybciej niż zwykle, jest to spowodowane długo oczekiwanym odbiorem wiz w Ambasadzie Rosyjskiej. Tak więc gdy wybija godzina 13.00. Jedna grupa udaje się po odbiór wiz, druga grupa natomiast wraca do Don Bosco Center, gdzie po wspólnym posiłku mamy czas na odpoczynek. Po szczęśliwym odebraniu wiz i odzyskaniu sił udajemy się na kolacje, gdzie czeka na nas ogromna niespodzianka mianowicie pierwszy owoc od bardzo długiego czasu - śliwka.Jutro przenoszenia belek ciąg dalszy, jedyna nadzieja w jadących z nami panach harleyowcach,, którzy już trzeci dzień pomagają nam w naszych pracach. Obecnie każdy z nas bierze książkę do reki (warto wspomnieć, że prowadzimy małą biblioteczkę - każdy wymienia się książkami. Do ciekawszych potworzyły się kolejki) i po średnio dwóch stronach odda się w ramiona Morfeusza. Pozdrawiamy wszystkich wytrwałych czytelników:)

Marta