SZKOLNY PROJEKT SYBERIA 2013 - DZIENNIK Z WYPRAWY

2013-07-16 19:07:59
W DESZCZU TEŻ PRACA

Układamy także deski. Po przedpołudniowej pracy myjemy się i idziemy spać. Zmęcznie, niskie ciśnienie spowodowane długotrwałymi opadami skłaniają nas do dżemki. W tym czasie Sara z Anią robią obiad. Ich menu to jajka sadzone, mizeria i pirre. Po obiedzie mamy jeszcze wolne chwile, tak więc odpoczywamy do godz. 15.00. Potem wracamy do pracy, aby pozamiatać jeszcze podłogę, która w następnyc dniach zostanie przez nas pomalowane specjalnym impregnatem. Kolację zaczynamy o godz. 20.00. Po niej współnie podsumowujemy dzień. Każdy po kolei mówi jak go przeżył i komu chce podziękować. Później idziemy się kąpać. Tradycyjnie robimy to w bani. Niektórzy jeszcze rozmawiają, inni idą na wi-fi, a jeszcze inni idą spać.

Justyna Dutkiewicz