NEWS: SALEZ NA ZIEMI MARYI

W poniedziałek 15 września br. grupka uczniów Salezu wraz z prof. M.Szewczyk wzięła udział w wyjściu do kina zorganizowanym przez szkolne koło Don Bosco Pro Life. W Dolnośląskim Centrum Filmowym przy ul. Piłsudskiego obejrzano film pt. "Ziemia Maryji". Opowiadał on o Agencie diabła, który miał za zadanie przeprowadzić wywiady z osobami bardzo mocno związanymi z Kościołem, którzy kiedyś byli grzesznikami i  niewierzącymi.  Tak prowadził rozmowy z byłą modelką, prostytutkami, księdzem i  lekarzem, który dał mu receptę, aby odwiedził tancerkę w Las Vegas i żeby odwiedził Maryję w Medjugorie. Uważał na początku to za absurd. Te dwie propozycje nie były jednak ze sobą w ogóle połączone. Jednak  gotów był to wykonać. Kiedy odwiedził święte miejsce w Medjugorie, zobaczył modlących się ludzi oraz po rozmowie z młodą kobietą, która została uzdrowiona, on sam zawierzył swoje życie Maryji. (kałuc)

2014-09-15 23:00:35