AKTUALNOŚCI - Archiwum maj 2017

MAUTRA 2017: WYNIKI - 30VI

Termin ogłoszenia wyników matur w 2017 roku

Wyniki matur CKE opublikuje w piątek 30 czerwca 2017.  Istenieją dwie możliwości, aby sprawdzić wyniki z egzaminu maturalnego: wynikach zostaną udostępnione na stronach OKE,  jak i w sekretariacie szkolnym. Bardzo prawdopodobne, że wyniki online na stronach OKE będą dostępne już po północy, natomiast wyniki w szkole będą dostępne w piątek od godz. 9.00.  Aby sprawdzić wynik online, należy zalogować się do panelu ucznia na stronie OKE. Podczas logowania potrzebny jest  numer PESEL oraz hasło, które można pobrać w sekretariacie szkoły.

Odbiór filmów ze studniówki - 30 czerwca od godz.9.00


2017-05-28 21:54:13

AUDYCJA: DOBRZY SĄSIEDZI - 29V

Czy dobre sąsiedztwo jest możliwe ?

w przeddzień Europejskiego Dnia Sąsiada o zanikaniu solidraności międzysąsiedzkiej oraz o jej znaczeniu i wartości w audycji Trudne Sprawy w Radio Rodzina na 92 fm w poniedziałek 29 maja od godz. 21.30 będą rozmawiać młodzież Liceum Salezjańskiego we Wrocławiu, eksperci oraz ks. Jerzy Babiak. Zapraszamy!

Zapraszamy do dzielenia się swoimi refleksjami na portalu facebook


2017-05-27 23:04:00

NEWS: DRUGIEJ KLASY PRZYGODA

Ahoj, przygodo, to se, my, „ bandiczki”. Czyli śmiech, zabawa, integracja, tajemnica, czarujące miejsca i dużo, dużo więcej…

Druga klasa Liceum Salezjańskiego w dniach od 8 do 10 maja wzięła udział w wyjątkowej wycieczce na pogranicze Czech i Polski. Podążając do Przesieki, zahaczyliśmy o piękne, a zarazem zaskakujące miejsce – Skalne Miasto. Gdy w końcu znaleźliśmy się w naszym docelowym ośrodku, duch wycieczki nie zwalniał. Ośrodek zaskakiwał swoim komfortem i przyjazną atmosferą. Drugiego dnia postanowiliśmy zwiedzić owiany tajemnicami warowny zamek Chojnik rodem ze średniowiecza. Następnie ostatniego dnia zobaczyliśmy miasteczko Karpacz, oddając się klimatowi i atrakcjom tego miejsca. Każdego wieczora odbywały się gry integracyjne, które pozwoliły kreatywnie spędzić wolny czas i zbliżyć nas do siebie. Wszystko odbywało się pod przewodnictwem empatycznych opiekunów: pani profesor Magdaleny Szewczyk i pana profesora Janusza Kaczorowskiego.Ty też możesz być częścią wyprawy. Gotowy?
  Miłosz Rajczakowski

                                                


2017-05-24 21:42:02

AUDYCJA: UCHODŹCY - 15V

Czy chrześcijanie mogą zamykać granice przed uchodźcami ?

o niezgodnych z ewangelią decyzjach i działaniach oraz konieczności dobrych postawach wobec uchodźców w audycji Trudne Sprawy w Radio Rodzina na 92 fm w poniedziałek 15 maja od godz. 21.30 będą rozmawiać młodzież Liceum Salezjańskiego we Wrocławiu, eksperci oraz ks. Jerzy Babiak. Zapraszamy!

Zapraszamy do dzielenia się swoimi refleksjami na portalu facebook


2017-05-13 09:35:16

Liczba odwiedzin portalu szkoły od września 2006r: 
web stats stat24.com